Set van 2 Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-D Transceivermodule SFP+, 10 Gbit/s, LC Duplex, tot 300 m

  • Type: SFP+ module
  • Gegevenssnelheid: 10 Gbit/s
  • Aansluiting: LC Duplex
  • Bereik: tot 300 m
A 683925

Set van 2 Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-D Transceivermodule SFP+, 10 Gbit/s, LC Duplex, tot 300 m

  • Type: SFP+ module
  • Gegevenssnelheid: 10 Gbit/s
  • Aansluiting: LC Duplex
  • Bereik: tot 300 m
A 683925
€ 91,99*
* Prijzen incl. BTW en verzendkosten

Binnen 3-5 werkdagen bezorgd

Productinformatie "Set van 2 Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-D Transceivermodule SFP+, 10 Gbit/s, LC Duplex, tot 300 m"

Modulevariant

Type: SFP+ module
Datasnelheid: 10 Gbit/s
Golflengte: 1310 nm

Aansluitingenkabel

Max. kabellengte: 10 km
Aansluiting/poort: LC-LC
Type vezel: Singlemode (SMF)

Staat

Staat van artikel: Nieuw
Hulp

Waarmee kunnen we u helpen?

Antwoorden op de meeste vragen - FAQ